se na to můžu...

středa 24. duben 2013 21:07

our lady of the underpass

mě to štve. zrovna nedávno jsem veřejně, zřetelně, se srozumitelnou artikulací a navíc před střízlivými lidmi prohlásil, že se na to vy***kašlu. a nic. nic se nestalo. zatímco támhle hacker napíše na twitter, že se na to vykašlal obama a hned několik miliard dolarů v panice mizí. 

kam šly? za kým a proč? tak poslouchejte, vy roboty makléřský, já se na to fakt vykváknu. slyšíte? a nemusí to být miliardy, ale mohlo by mi nějaký černý víceciferný číslo samo od sebe přistát na účtu. neb to prý byla jen čísla, co sama od sebe zdrhla...

nebo si představte, že si je někdo mrtvej a ještě k tomu koná zázraky. dokonce mu to, neživému, potvrdí lékařské konzilium. je fakt, že je to sice jen konzilium vatikánské, ale stejně: přece museli někde studovat opravdovou medicínu, no ne? ne nějakou alternativní šamanštinu, to by jinak nebyli doktoři.

takže zesnulý pan wojtyla učiní prý nějaký (utajený) posmrtný zázrak a do listopadu možná bude svatý. nejen že nic neudělal, ale ani k tomu nemusel existovat. teď to ovšem ještě musí prošetřit sbor kardinálů. čeká je nelehká práce, neb budou muset vyslechnout několik set jiných svatých, zda někdo z nich omylem či naschvál neučinil zázrak za pana karola... to se přece musí s vážnou tváří prošetřit.

a já se tady plahočím a nic. toho mám fakt plný zuby. žádný zázrak, ni robotický, ni boží nenastává.

ale stejně, tohle jednadvacátý století je fakt roztomile super magorické. 

to mi volně asociuje ... mě zrovna napadlo, že by se sem hodil obrázek... a vzpomněl jsem si na jiný zázrak, ten chicagský, kdy se znenadání zjevila (překvapivě po dešti) na zdi podchodu panenka maria, „our lady of the underpass“ jí říkají. taky zázrak a navíc krásný, barevný obrázek... a stalo se to v dubnu 2005, takže nevím, jestli je z toho pan karol venku, vatikán by to měl asi také prošetřit, zda zde není nějaká souvislost.

jsem se právě vrátil z joggingu po parku. je tam fakt nádherně, vítr fouká, ptáčkové tweetujou ostošest. žádný virtuální miliardy, žádní šamani, je to tady fajn :)

 

_____________________________________________________

jen tak poznámka pod čarou ad magorické století, čtu si na webu, jak huffingtonpost.com píše: According to a 2010 Pew Research Center surveyresurfaced by the think tank last week in anticipation of Easter Sunday, nearly half of U.S. Christians believe that Christ will "definitely" (27 percent) or "probably" (20 percent) return to Earth in or before the year 2050. Conversely, 38 percent believe that Christ will definitely or probably not return within the next four decades. to je skoro 50%.... vaše starosti, občané 21. století... 

igor sazma

igor sazma

igor sazma

přináším zcela klíčové informace o zásadních událostech tohoto vesmíru a nejbližších přilehlých realit. k dalším významným přínosům mé činnosti patří propagace psaní malými písmeny.

já nic, já muzikant

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky