panenka maria II

čtvrtek 26. září 2013 19:37

když tady kolega blogger nakousnul toto téma, i já bych s dovolením přispěchal se svou troškou do mlýna. zázrak zjevení v medjugorje, jak všichni víme, nebyl zdaleka jediným zjevením a událostí, kterou se nám katolická bohyně marie připomíná. (i když se zkostnatělé oficiální kruhy vatikánské staví rezervovaně k plácání holčičky, které ani její blízcí pro její bujnou fantazii příliš nevěřili). máme zde třebas již dlouho dobře fungující biznis s na bakterie bohatými vodami lourdskými či fátimské zjevení - oba tyto zázraky ovšem již vatikánem oficiálně uznané za skutečné.

pravím vám, díkybohu za marii. chudák bůh vyčerpaný zjevováním v hořících keřích, ten má spousty práce s plněním motliteb žáčků před písemkou, a tak armáda dalších katolických bohů, bůžků a polobůžků rozhodně přijde vhod. zjevují se a činorodě konají zázraky, kde se jen dá. ale zůstaňme u bohyně marie.

our lady of the underpasstak například v roce smrti blahořečeného pana karola (který mimochodem již brzy vstoupí do panteonu katolických polobůžků) se v chicagském podchodu ukázala z ničeho nic po dešti panenka maria, „our lady of the underpass“, takovýto hrdý titul získala. byl to zázrak a hluboká duchovní útěcha stovkám katolíků, kteří zapalovali tisíce svíček, kladli obrazy a stáli na stráži u této svaté skvrny.

taky se panenka maria pravidelně zjevuje v australském coogee beach, nedaleko sydney. zde ovšem pouze rozostřenému zraku či objektivu. nicméně věřící, a to nejen krátkozrací, se zde houfně shromažďují a doznávají povznášejících spirituálních zážitků (viz obrázek v perexu).  

holy cheese sandwichzjevování panenky marie na angloamerických toastech je celkem běžná záležitost. nejznámější je snad sýrový toast paní duyserové. toast je již deset let starý, přesto vynesl své majitelce v internetové aukci 28 000 dolarů. koupilo ho internetové kasino a jeho magické schopnosti má v úmyslu použít ke sbírce peněz na dobročinné účely. co jiného čekat od internetového kasina, že. jo, a nejpozoruhodnější je, že tento božský sendvič nikdy za tu dobu ani trochu nezplesnivěl. alespoň jeho majitelka to říká.

bohyně marie se pravidelně zjevuje na sendvičích, ve skalách, v odrazech v oknech, na zdech (po dešti), její sochy pláčou, potí se, nepředvídatelně se hýbají, uzdravují nevyléčitelně nemocné a vůbec, lidé doznávají prorockých vizí, nebe se hýbá, zázrakuje se na entou.

ale nevím, zda víte, že panenka maria je i oficiální královnou polska. upřímně řečeno si nejsem jistý, jak to teď dopadne, když tam vzniklo silné hnutí (s parlamentní podporou) za intronizování ježíše krista králem polska. snad se marie neurazí. koneckonců, oba dva jsou to bozi ze stejného týmu, tak doufejme, že se nepohádají a nějak se vedle sebe snesou, král jeden a královna jedna.

meatsignofgodsmall.jpginu, abych byl politicky korektní, musím říci, že i jiní než katoličtí bohové mají zálibu ve zjevování se nám, hříšníkům. tak třebas takový alláh, ten se pochopitelně nezpodobňuje obrazově, neb si to sám zakázal, ale za to si vyrývá svoje jméno, kde ho jen napadne: do oblohy, do polární záře, do kusu steaku, nechá vyrůst stromy v lese tak, že dohromady dávají jeho jméno. je prostě všude.

a to nemluvím o ufonech. ti se sice nezjevují ve skalách, ale nonstop unášejí mírumilovné občany a zkoumají je. to přece ví každé malé dítě. 

a duchové a ektoplazmatická rezidua, ti zase nedávají pokoj lidem a straší je.

ale o těch možná někdy příště. 

 


a jen tak mimochodem a pod čarou, zjevuje se dokonce i adolf ... 

igor sazma

igor sazma

igor sazma

přináším zcela klíčové informace o zásadních událostech tohoto vesmíru a nejbližších přilehlých realit. k dalším významným přínosům mé činnosti patří propagace psaní malými písmeny.

já nic, já muzikant

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky