státní návštěva izraele

úterý 8. říjen 2013 13:41

jak už bývá páně prezidentovým dobrým zvykem, svá nejkreativnější vystoupení si nechává na zahraniční cesty.

vedle přejmenování našeho státu na czechia rozhodl, že z důvodů zvýšení komfortu volnočasových aktivit a obecného relaxování společnosti čeští vědci zpomalí rotaci naší planety a prodlouží tak den o 2,3147 hodiny za současného zachování počtu dní.

geniální vůdce proto doporučil vzdálit zemi slunci na odpovídající vzdálenost a jedním tahem tak vyřešil i globální oteplování planety.

zpráva zastihla nejvyšší světové představitele nepřipraveny. kupříkladu do půli těla svlečený a na celou tajgu svaly blýskající putin lovící zrovna tygra amurského prohlásil s neobvyklou pokorou: nechápu, že to nenapadlo mne.

palestinské politiky pak nápad přesunout českou ambasádu z tel avivu do jeruzaléma nadmíru potěšil, zvláště když po svém dobrém zvyku pan prezident za každou větou provolával alláhu akbar.

z hlediska ekonomického pak ohromil prezidentův kolosální úspěch: podpis mezistátní smlouvy o vývozu billou odmítnutých halal kuřat do izraele.

odvolávám všechny své hloupé posměšky a smekám, prohlásil miroslav kalousek, když se dozvěděl o tomto činu, který snadno a rychle splatí náš státní dluh.

současně s názvem "čechie" se zpětnou platností upravil pan prezident výslovnost praslovanských jerů, takže z praslovanského mъtъlъs se okamžitě a bez jakéhokoli dlouhého vývoje stal zcela běžný moravský výraz meteles, v dativu pak metelesku. 

i tato zpráva se roznesla rychlostí.

blesku. 

 

těším se na další zahraniční návštěvy svého prezidenta.

 pst!!!!!!!

zakládám tajnou anarchistickou buňku propagující přejmenování czechia na daleko hezčí název "the czechlands". 

igor sazma

igor sazma

igor sazma

přináším zcela klíčové informace o zásadních událostech tohoto vesmíru a nejbližších přilehlých realit. k dalším významným přínosům mé činnosti patří propagace psaní malými písmeny.

já nic, já muzikant

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky