BB LN kvíz

sobota 6. září 2014 20:02

tak letem světem touhle paralelní realitou nejlepšího možného světa: dokážete určit, která z následujících zpráv je vymyšlená? vycucaná z mého vlastního prstu? nikdy se nestala? prozradím jen, že tři jsou reálné, jedna je nesmysl. vše vychází ze zpráv nedávných dní. tak do toho: 

1/ zatím se ruští túroristé (ti, co si na dovolenou půjčovali výstroj a výzbroj svých ruských jednotek), kteří svoji ukrajinskou dovolenou nepřežili, vraceli domů ve formě „nákladu 200“ (Груз 200), tedy ve festovní pozinkované dvousetkilové rakvi v dřevěném obalu, kterou nejde otevřít – kromě malého okýnka v úrovni obličeje. tento vzor je dobře znám všem rodičům padlých ruských vojáků z období afgánské a čečenské války. 

nově ovšem – dle ruské aktivistky jeleny vasilievy - se na hranicích s ukrajinou pohybují mobilní krematoria: je výrazně efektivnější mrtvé spálit. ušetří se nejenom na transportu, ale hlavně na pí ár: těžko pak půjde počítat ruské vojáky padlé na ukrajině.

zajímavostí je, že původně byla tato krematoria vyrobena pro případy přírodních katastrof a ke spalování nebezpečného biologického materiálu, uhynulých zvířat apod. no, aspoň že je to uděláno na festovní platformě volvo. 

TRUE - FALSE


2/ v německém městečku wuppertal mají novou morální autoritu: šaria policii. dlouhovousí muslimové v reflexních vestách a s nápisem shariah police nabádají své soukmenovce k lepšímu chápání a dodržování nejvyššího zákona stanoveného alláhem, bezvěrce pak přátelsky vybízejí k přestupu na islám.

německý ministr vnitra překvapivě rezolutně prohlásil, že takovouto paralelní policii nebude tolerovat. jiný názor má ovšem mluvčí prokuratury ve wuppertalu. podle něj má policie svázané ruce, neb samo propagování náboženských myšlenek v německu zakázáno není. a to je jistě správné. stejně jako fakt, že naopak rouhání, výsměch a kritika náboženství se v německu trestá vězením... blogz1ch.jpg

TRUE - FALSE


 3/ před dvěma týdny založená fejsbuková stránka „muslimové proti prasátku peppa“ dnes zmizela. nemám tušení jakému zlému islamofobovi mohla vadit. jak většina lidí ví, muslimové považují prase za nečisté a jeho maso mají jíst zakázáno samotným bohem. teď zlá západní společnost útočí na jejich děti kresleným seriálem o prasátku peppa. kampaň zřejmě rozjel zayn sheikh z bradfordu, poté, co zjistil, že jeho syn sleduje v televizi toto odporné zvíře.

ďábelský vliv oné svině byl nečekaně silný: synáček se už nechtěl stát doktorem, ale prasátkem!!!

zayn sheikh navrhuje, aby prasátko peppa bylo zastoupeno kočičkou abdullah. blogfacebook.jpg

 

TRUE - FALSE


 

blog-milos-zeman.jpg4/ český prezident miloš zeman pronesl omluvu za svůj nerozvážný výrok o tom, že na se ukrajině nenachází ruská vojska: „omlouvám se všem. každý člověk někdy chybuje a já nejsem výjimkou. nečetl jsem dostatečně pozorně svodky našich zpravodajců. nyní vím, že jde o ruskou vojenskou invazi. slibuji, že se podobná chyba už nebude opakovat.“  

švédský ministr zahraničí carl bildt to komentoval takto: „jen velký státník dokáže uznat svoji chybu. miloš zeman takovým bezesporu je.“  

TRUE - FALSE

 

 

igor sazma

igor sazma

igor sazma

přináším zcela klíčové informace o zásadních událostech tohoto vesmíru a nejbližších přilehlých realit. k dalším významným přínosům mé činnosti patří propagace psaní malými písmeny.

já nic, já muzikant

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky