požehnané mrtvolky

čtvrtek 14. leden 2016 09:31

aneb - jak pomocí kultu smrti a utrpení co nejvíce lidí nešťastnými učiniti 

bylo to v roce 2014. nastávající maminka přišla do varšavské kliniky sv. rodiny. když se v 22. týdnu dozvěděla, že její dítě žít nebude, že je nevratně těžce poškozené, prožila si šok.

netušila, že se ke své smůle dostala do porodnice profesora bogdana chazana. a velký profesor chazan si s ní tehdy pohrál hodně odpudivě: začal ženě rozmlouvat ukončení těhotenství, lhal jí o způsobu provedení interupce. jednou tvrdil, že stačí její ústní vyjádření, jindy že má přijít příště a přinést vše písemně. přes její žádost jí nikdy neodpověděl dokdy je třeba se nejpozději rozhodnout a nakonec, když ji takhle pár týdnů vodil za nos, nakonec jí řekl, že už je pozdě a že dítě musí porodit.

zradil důvěru pacientky, zatajil informace, neodeslal ji jinam. svoje vlastní přesvědčení nadřadil zájmu pacientky, nadřadil ho i současné medicíně. zmanipuloval ji a pro svůj dobrý pocit, z jakési choré představy „vyššího dobra“, ji donutil porodit.


dítě mělo funkční srdce a plíce, a proto po porodu žilo ještě celých 10 dní. nemělo polovinu hlavy, část mozku byl vně, protože chyběla lebeční kost, uvnitř části hlavy byl vidět jen velký otok, protože druhá část mozku chyběla, oko viselo ven z očnice a dítě mělo rozštěp celé tváře.

(lidé by měli vědět, co to znamená, když nějaký fanatický katolík blábolí o ochraně počatého života. měli by vidět obrázky… ale když později jiný lékař přinesl do polské televize fotografie dítěte, ani televize ani žádné jiné polské noviny se je neodvážily publikovat. tak drastické byly.)


pokud to snad nevíte, v polsku jsou potraty zákonem zakázány.

důvody k přerušení těhotenství tam jsou dnes jedině tyto: 1/ těhotenství přímo ohrožuje život matky, 2/ je prokázáno, že plod je těžce a nevratně poškozený, 3/ je podezření, že těhotenství vzniklo následkem trestného činu (nejpozději do 12 měsíce těhotenství).  

ovšem to vše je jen de iure. ve skutečnosti ani tehdy, když jsou splněny legální důvody pro přerušení těhotenství, významná část polských gynekologií potrat neprovede.

svědomí lékaře… snadno se vám může v polsku stát, že doktor nepředepíše antikoncepci a pokud snad ano, tak ji v některých lékárnách vůbec neseženete. z důvodů svědomí lékárníků... nikdo ráno nevstane a neřekne si: co bych tak dnes provedl zlého, jak bych mohl co nejvíc uškodit lidské rase. teda, pokud náhodou nejste komiksová postava. 

lidé chtějí konat dobro, být spravedliví, pomáhat lidstvu… 

jenže když vám – jinak rozumnému člověkovi – unese mozek parazit, bude všechno jinak. ten parazit dokáže způsobit, že budete přesvědčeni, že konáte velké dobro, ale za vámi zůstane jen spoušť.

tím parazitem, který dokáže změnit lidsky soucitné chování, je zvláštní soubor představ o nějakém větším, vyšším dobru, o vyšší spravedlnosti, o lepším životě po smrti, o vyšší nadřazené bytosti, kterou děsně zajímá, jak a kam si kdo strká penis... 


potom vám bude dávat dokonalý smysl vyhodit se do vzduchu a zabít při tom co nejvíc lidí, bude vám dávat smysl nechat umírat léčitelně nemocné lidi a ani jim nedat anestetika, neboť utrpení je přece přibližuje ke kristovi a tak povznáší (matka tereza). bude vám dávat smysl utrpení matky, kterou donutíte donosit a porodit plod s polovinou mozku a otevřenou dutinou lebeční, donosit dítě, které pár dnů nato nevyhnutelně zemře. bude vám dávat smysl nechat umřít miliony afričanů na AIDS, neboť kondomy jsou přece hříšné, tak jak to dělal papež jan pavel ii (a další dělají po něm). 

když vám hlavu obsadí parazitální představy postavené na tisíce let starých mýtech primitivních národů, budete konat zlo s tím nejlepším přesvědčením, že konáte vyšší dobro.

a nikdo vám to nevymluví.

neboť tento svět nic neznamená, zde ať si lidé umírají a trpí. utrpení má vyšší smysl, povznáší.

budete odměněni v životě dalším, v tom o tolik důležitějším…

achjo, je to jen primitivní, sado maso kult smrti, bolesti a utrpení. 

ale dodnes jim to lidé žerou… 


a poznámka pod čarou:

my češi, ve valné většině bezvěrci, se o náboženství moc nezajímáme. větší části z nás je totálně ukradený.

protože u nás náboženství zaujímá relativně neškodné, okrajové postavení, někteří na ně pohlížejí dokonce se sympatiemi; když o sobě ti věřící říkají jak jsou oduševnělí a dobří, tak asi budou nějací hlubší a dobří. altruističtí. nápomocní. morálnější.

to, že studie nic z toho nepotvrzují, se k nám nedostalo.

to, že studie dokonce prokazují přímý opak, prostě nevíme.

měli bychom ale vědět, že jakmile ve společnosti dostane jakékoli náboženství významnější prostor a vliv, začne drsně prosazovat své cíle. a to vůbec nemusíte chodit do saudské arábie či iránu.

hned vedle nás, v katolickém polsku, je (de facto) povinná výuka náboženství (čti katolická indoktrinace dětí), existuje zákaz potratů, blíží se zákaz asistované reprodukce (tj. léčba neplodnosti jinak než modlitbou), existuje cenzura (mj. zákon na ochranu náboženského – čti katolického – cítění). současná vláda teď dokonce uvažuje o změně ústavy, aby „lépe odrážela křesťanské hodnoty“.

takové náboženství, to nejsou nějaké neškodné spolky roztomilých pošuků, co se svolávají zvoněním, lepí si samolepky rybiček na blatníky a povídají si s imaginárními postavami.   

je to nebezpečná totalita, nebezpečný mozkomorovitý parazit, který dovede unést hlavu a donutit lidi dělat nelidské věci. a současně jim dát pocit toho, jaké že to úžasné dobro konají.

to bychom si my češi, bezvěrci, měli uvědomit…

a až zase polezou do rádia nebo televize a budou plácat něco o křesťanských hodnotách, ochraně života, zlu antikoncepce, o zákazu nakládání s kmenovými buňkami a vůbec, plkati bez jakýchkoli skutečných vědomostí a znalostí, měli bychom je nahlas okřiknout. 

igor sazma

igor sazma

igor sazma

přináším zcela klíčové informace o zásadních událostech tohoto vesmíru a nejbližších přilehlých realit. k dalším významným přínosům mé činnosti patří propagace psaní malými písmeny.

já nic, já muzikant

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky